Productbeschrijving
Details
Veiligheidsscherm van Plexiglas (5mm)
Een blanco Plexiglas-paneel is eenvoudig in te zetten als veiligheidsscherm op een toonbank of kassa. Hiervoor hebben we een aantal schermen ontwikkeld in de formaten 80 x 100 cm, 80 x 80 cm, 60 x 100 cm, 60 x 80 cm en zijn voorzien van een doorgeefluik.
Plexiglas, ook wel bekend als acrylaat, polymethylmethacrylaat of perspex, is lichter, sterker en duurzamer dan standaard dubbel glas.
Vragen en antwoorden
Voor vragen kun je uiteraard bellen (088 770 6 770) of mailen!
Welk bestand moet ik aanleveren voor het drukken/printen van een product?
- Een illustrator bestand, .EPS of een .ai bestand of een drukklaar PDF bestand.
- Lever je bestanden bij voorkeur aan in PDF of eventueel een hoogwaardig JPG-bestand, voor alle afwerkingen geldt 1 cm afloop rondom. Lever je bestanden zónder snijtekens aan. (aanleveren bestand kan ook na je bestelling)
- Wij kunnen geen materialen printen/drukken met een lage resolutie bestand JPG bestand. (hoge resolutie kan dus wel)
Meer informatie op de pagina (nieuw venster)
Ik wil meerdere ontwerpen/bestanden aanleveren/uploaden, kan dat?
Ja, dat kan - Plaats op je eigen PC of Apple computer de bestanden in 1 map en maak er een ZIP bestand van, deze kun je ook uploaden!
(bestanden in een map plaatsen, op de map gaan staan, rechtermuisknop, "comprimeer" en klaar.
Geen verzendkosten
- vanaf €100,00 anders €9,00 ongeacht de inhoud van je bestelling.